Životopis vzor

Připravili jsme pro vás dva, v praxi osvědčené vzory životopisů. Jedná se o životopisy strukturované, které jsou přehledné a personalisté či budoucí zaměstnavatelé se v něm budou moci rychle orientovat. Pokud si vybraný životopis uzpůsobíte požadavkům pozice, na kterou reagujete a zároveň vyberete vaše relevantní silné stránky a zkušenosti, budete mít velkou šanci, že získáte pozváni na pohovor. Je dobré být originální, protože životopis k vyplnění online vám jedinečnost nezajistí.Životopis vzor – klasický | asistent | manuální pracovník

Klasický vzor životopisu se hodí pro jakékoliv zaměstnání, jako jsou manuální profese, asistentské pozice, odborné profese a podobně. Pokud po vás zaměstnavatel bude požadovat průvodní či motivační dopis, hodí se k němu nejlépe tradiční vzor průvodního dopisu.

Zivotopis_standard_POHOVOR_CZ

 

 Životopis vzor – moderní | manažer | vedoucí pracovník

Tento moderní vzor životopisu se nejvíce hodí pro manažerské a vedoucí pozice. Umožňuje vyzdvihnout vaše znalosti, dovednosti a dosažené úspěchy. Pokud k manažerskému životopisu budete chtít přiložit průvodní či motivační dopis, doporučujeme moderní vzor průvodního dopisu.

Zivotopis_moderni_POHOVOR_CZ

 

Při psaní vašeho životopisu nezapomeňte používat pozitivní slova a fráze, obzvlášť v případě manažerských pozic a inspirujte se dalšími radami jak napsat životopis, který vás prosadí. Inspirace pro další vylepšení vašeho životopisu také najdete v článku strukturovaný životopis nebo profesní životopis. Jestliže se raději rozhodnete využít nějaký životopis k vyplnění, nabízíme vám několik webů, kde si můžete vyplnit životopis online.

Jak má vypadat životopis?

Jak má vypadat životopis právě pro mě?” je častá otázka, kterou dostáváme. Záleží na mnoha okolnostech: zda vykonáváte manuální, manažerskou, odbornou nebo jinou práci, dále v jaké jste životní fázi z hlediska zkušeností, tedy zda hledáte vzor životopisu jako student či absolvent a jste na začátku kariéry, životopis po mateřské, nebo hledáte vzory životopisů, protože chcete jako manažer dosáhnout vyšší pozice. Z toho také plyne, že není snadná odpověď na otázku, jak má vypadat vzor dokonalého životopisu. Prostě pro každou pozici a potřebu musí být životopis trochu jiný.

Další rady a tipy k životopisu


SDÍLEJTE A POMOZTE
ZNÁMÝM NAJÍT PRÁCI.