Životopis vzor

ŽIVOTOPIS VZOR | Připravili jsme pro vás dva, v praxi osvědčené vzory životopisů. Jedná se o životopisy strukturované, které jsou přehledné a personalisté či budoucí zaměstnavatelé se v něm budou moci rychle orientovat. Pokud si vybraný životopis uzpůsobíte požadavkům pozice, na kterou reagujete a zároveň vyberete vaše relevantní silné stránky a zkušenosti, budete mít velkou šanci, že získáte pozváni na pohovor. Je dobré být originální, protože životopis k vyplnění online vám jedinečnost nezajistí.Životopis vzor – klasický | asistent | manuální pracovník

Klasický vzor životopisu se hodí pro jakékoliv zaměstnání, jako jsou manuální profese, asistentské pozice, odborné profese a podobně. Pokud po vás zaměstnavatel bude požadovat průvodní či motivační dopis, hodí se k němu nejlépe tradiční vzor průvodního dopisu.

Životopis Vzor standardní | Pohovor.cz

Vzor životopisu standardní | Pohovor.cz

 

 Životopis vzor – moderní | manažer | vedoucí pracovník

Tento moderní vzor životopisu se nejvíce hodí pro manažerské a vedoucí pozice. Umožňuje vyzdvihnout vaše znalosti, dovednosti a dosažené úspěchy. Pokud k manažerskému životopisu budete chtít přiložit průvodní či motivační dopis, doporučujeme moderní vzor průvodního dopisu.

Životopis vzor moderní | Pohovor.cz

Vzor životopisu Moderní | Pohovor.cz

 

Při psaní vašeho životopisu nezapomeňte používat pozitivní slova a fráze, obzvlášť v případě manažerských pozic a inspirujte se dalšími radami jak napsat životopis, který vás prosadí. Inspirace pro další vylepšení vašeho životopisu také najdete v článku strukturovaný životopis nebo profesní životopis. Jestliže se raději rozhodnete využít nějaký životopis k vyplnění, nabízíme vám několik webů, kde si můžete vyplnit životopis online. Máte tak vzory životopisů podle vašich aktuálních potřeb. Pokud hledáte ideální vzorový životopis pamatujte na to, že nejlepší životopis je originální životopis. Samozřejmě je vždy dobré se inspirovat vzorovými životopisy, šablonami životopisů a různými vzory CV, kterých je na internetu nyní více než dost.

Jak má vypadat životopis?

Jak má vypadat životopis právě pro mě?” je častá otázka, kterou dostáváme. Záleží na mnoha okolnostech: zda vykonáváte manuální, manažerskou, odbornou nebo jinou práci, dále v jaké jste životní fázi z hlediska zkušeností, tedy zda hledáte vzor životopisu jako student či absolvent a jste na začátku kariéry, životopis po mateřské, nebo hledáte vzory životopisů, protože chcete jako manažer dosáhnout vyšší pozice. Z toho také plyne, že není snadná odpověď na otázku, jak má vypadat vzor dokonalého životopisu. Prostě pro každou pozici a potřebu musí být životopis trochu jiný.

Další rady a tipy k životopisu


SDÍLEJTE A POMOZTE
ZNÁMÝM NAJÍT PRÁCI.