Práce za rohem je aplikace hledající práci v okolí vašeho bydliště

5

Práce za rohem je zdarma aplikace, se kterou přišla společnost LMC, provozující mimo jiné největší pracovní server Jobs.cz. Aplikace Práce za rohem, kterou si můžete z Google Play nebo App Store stáhnout zdarma vám najde všechny dostupné práce v okolí bydliště. A může také sloužit také pro hledání bridády za rohem.

  • Aplikace Práce za rohem Je založena na systému určení vzdálenosti, kterou jste ochotni každý den cestovat do zaměstnání. Sami si zadáte, do kolika kilometrů od svého domu chcete najít novou práci a aplikace vám vyhledá všechny nabídky v této lokalitě.
  • Tvůrci aplikace Práce za rohem vyšli ze statistického údaje, který tvrdí, že až 65% lidí raději obětuje část platu za práci, kterou má blíž k domovu, a také na tom, že lidé neznají většinu firem v okolí ale rádi by dostali zajímavou pracovní nabídku právě z těchto blízkých firem.
Práce za rohem Praha

Práce za rohem Praha

Aplikace Práce za rohem je zdarma

  • Po stáhnutí aplikace Práce ze rohem se přihlásíte například pomocí Google účtu a pak už jen zadáte vzdálenost, kterou jste ochotni cestovat a také pozici, kterou hledáte. Zbytek už zvládne aplikace za vás. Další výhodou je, že hlídá nové nabídky za vás a díky mobilnímu telefonu si je můžete prohlížet kdekoliv a kdykoliv.
  • Vychytávkou je také tlačítko Líbí se mi u každé pozice, které poskytne zpětnou vazbu a díky tomu pak dokáže aplikace vybírat zajímavější a relevantnější nabídky. Není však podmínkou vždy tlačítko zmáčknout. U každé nabídky také vidíte, kdy byla vystavena a kolik lidí na ni již odpovědělo.
  • Odpovědět na nabídku můžete okamžitě, vyplňování je intuitivní a opravdu jednoduché, a za pár minut máte hotovo. Nejprve vyplníte váš profil, základní údaje, kontaktní údaje.
  • V blízké budoucnosti se chystá malé vylepšení, kdy bude možné váš profil či životopis stáhnout z LinkedIn nebo z Jobs.cz , takže vám to ušetří další čas. Poté vyplníte políčko praxe, vzdělání, jazyky, dovednosti a certifikáty. Vše jde rychle, většinou jen rozbalíte “roletku” a vyberete ten správný údaj, popřípadě napíšete název školy, zaměstnavatele, pozice atd. Na závěr můžete vložit text zprávy a celou odpověď odeslat.
  • A pak už jenom čekáte, zda vás pozvou na pohovor.

Práce za rohem na Google Play

Mobilní aplikace Práce za rohem je na Google Play hojně stahována a za dobu od svého zveřejnění si ji na svoje chytré mobily stáhlo přes 100 000 uživatelů. Aplikace také získala tisíce kladných hodnocení od uživatelů. Jediné, co jim někdy vadí je fialovo růžová barva pozadí a rádi by verzi, kde by se barevnost dala nastavit.

Společnost LMC svoji aplikaci stále vylepšuje, třeba tím, že nyní můžete hledat hledat v novém, přehlednějším designu a po příchodu aplikace už se nemusíte registrovat nebo přihlašovat tak jako dříve. Aplikaci Práce za rohem na Google Play si můžete stáhnout zde.

Aplikace Práce za rohem recenze

Recenze na aplikaci Práce za rohem si můžete prohlédnout třeba přímo na Google Play, kde je ke stažení. Plný počet hvězdiček získala aplikace od více než tisíce uživatelů, kterým se líbí její jednoduchost, protože si jen zvíte nejbližší okolí, kde chcete pracovat v budoucnu pracovat, jaký druh zaměstnání je pro vás ideální a aplikace Práce za rohem vám pak už v telefonu hlásí nové nabídky práce.

Průměrné recenze aplikace jsou nad čtyřmi hvězdičkami, takže většina recenzentů je s ní plně spokojena. Negativních recenzí má aplikace Práce za rohem nevelké množství a společnost LMC neustále pracuje na připomínkách, které uživatelé nejčastěji uvádějí.

Práce za rohem v Praze, Brně, Zlíně a dalších městech

Jelikož je o povědomí o aplikaci už značné, někteří zájemci o práci přes vyhledávače Google a Seznam vyhledávají přímo hesla Práce za rohem Praha, Práce za rohem Brno, Práce za rohem Zlín a podobně. Očekávají, že naleznou stránku s těmito nabídkami a neuvědomují si, že řešení je stáhnout si aplikaci Práce ze rohem na svůj mobil a teprve pomocí ní vyhledávat práci, kterou mají za rohem, tedy blízko svého bydliště.

Tato šikovná palikace je vlastně takový malý kapesní Jobs.cz, který vám na mapě ukáže pracovní nabídky v okolí bydliště.

Další rady a tipy Práce v Praze Brigáda doma i v zahraničí Práce v zahraničí


SDÍLEJTE A POMOZTE
ZNÁMÝM NAJÍT PRÁCI.

5 komentářů

  1. Doris Jelínková na

    Pěkný den přeji ..jsem z UstÍ nad Labem..a hledám praci byla bych potěšena když mě něco zašlete ..Jelínková..pěkný den přeji

Zanechte odpověď