Site icon POHOVOR.CZ

Práce za rohem je aplikace hledající práci v okolí vašeho bydliště

Práce za rohem

Práce za rohem vám pomůže najít zaměstnání přímo ve vašem okolí.

Práce za rohem je zdarma aplikace, se kterou přišla společnost LMC, provozující mimo jiné největší pracovní server Jobs.cz. Aplikace Práce za rohem, kterou si můžete z Google Play nebo App Store stáhnout zdarma vám najde všechny dostupné práce v okolí bydliště. A může také sloužit také pro hledání bridády za rohem.
Práce za rohem Praha

Aplikace Práce za rohem je zdarma

Práce za rohem na Google Play

Mobilní aplikace Práce za rohem je na Google Play hojně stahována a za dobu od svého zveřejnění si ji na svoje chytré mobily stáhlo přes 100 000 uživatelů. Aplikace také získala tisíce kladných hodnocení od uživatelů. Jediné, co jim někdy vadí je fialovo růžová barva pozadí a rádi by verzi, kde by se barevnost dala nastavit.

Společnost LMC svoji aplikaci stále vylepšuje, třeba tím, že nyní můžete hledat hledat v novém, přehlednějším designu a po příchodu aplikace už se nemusíte registrovat nebo přihlašovat tak jako dříve. Aplikaci Práce za rohem na Google Play si můžete stáhnout zde.

Aplikace Práce za rohem recenze

Recenze na aplikaci Práce za rohem si můžete prohlédnout třeba přímo na Google Play, kde je ke stažení. Plný počet hvězdiček získala aplikace od více než tisíce uživatelů, kterým se líbí její jednoduchost, protože si jen zvíte nejbližší okolí, kde chcete pracovat v budoucnu pracovat, jaký druh zaměstnání je pro vás ideální a aplikace Práce za rohem vám pak už v telefonu hlásí nové nabídky práce.

Průměrné recenze aplikace jsou nad čtyřmi hvězdičkami, takže většina recenzentů je s ní plně spokojena. Negativních recenzí má aplikace Práce za rohem nevelké množství a společnost LMC neustále pracuje na připomínkách, které uživatelé nejčastěji uvádějí.

Práce za rohem v Praze, Brně, Zlíně a dalších městech

Jelikož je o povědomí o aplikaci už značné, někteří zájemci o práci přes vyhledávače Google a Seznam vyhledávají přímo hesla Práce za rohem Praha, Práce za rohem Brno, Práce za rohem Zlín a podobně. Očekávají, že naleznou stránku s těmito nabídkami a neuvědomují si, že řešení je stáhnout si aplikaci Práce ze rohem na svůj mobil a teprve pomocí ní vyhledávat práci, kterou mají za rohem, tedy blízko svého bydliště.

Tato šikovná palikace je vlastně takový malý kapesní Jobs.cz, který vám na mapě ukáže pracovní nabídky v okolí bydliště.

Další rady a tipy Práce v Praze Brigáda doma i v zahraničí Práce v zahraničíExit mobile version