Práce v Amazonu | Amazon u Prahy | Zkušenosti, diskuze, realita

1

Práce v Amazonu v Dobrovízi u Prahy se jeví jako lákavá nabídka. Pokud hledáte dočasnou práci nebo brigádu na pár měsíců, nabídky práce ve skladech jsou nyní finančně atraktivní. A proto stojí za zvážení.

Práce v Amazonu: diskuze a zkušenosti

Dřív než se rozhodnete pro práci v Amazonu, můžete se přečíst aktuální diskuze. Přečtěte si například diskuzi o práci v Amazonu na serveru Vinted.cz. Nebo na webu Emimino.cz zkušenosti o práci v Amazonu. V ve které naleznete názory pro i proti, ostatně jako v každé jiné diskuzi.

Amazon Dobrovíz: diskuze na Facebooku

Aktuální názory zaměstnanců a dříve zaměstnaných osob v Amazonu najdete přímo na Facebooku Amazonu.

Práce v Amazonu: zkušenosti investigativních novinářů

Zde jsou další zkušenosti s prací v Amazonu v Dobrovízi u Prahy. Zajímavou osobní zkušenost s prací skladníka uveřejnily Lidovky.cz s názvem článku: “Já, robot v Amazonu“. Je výstižný a sedí na to, co tam reportér zažil. Ihned.cz informoval o zážitku z dnů pro veřejnost, kdy si práci v Amazonu můžete prohlédnout zevnitř. Zjistíte tak, zda se vám tam bude líbit či ne.

Zkušenosti s prací v Amazonu ze zahraničí

Před časem napsal Idnes.cz článek o zkušenostech s prací v Amazonu v bavorské vesnici Graben. Článek s titulkem: “Práce v Amazonu. Málo peněz a nejistá pozice”. U vádí se v něm, že zaměstnance nejvíce trápí doba na dobu neurčitou. Po vypršení doby se s nimi loučí. Platí to samozřejmě hlavně pro práci ve skladech.SDÍLEJTE A POMOZTE
ZNÁMÝM NAJÍT PRÁCI.

1 komentář

  1. Já sem tam víc jak půl roku a naprostá spokojenost. Slušné peníze a naprosto pohodová a jednoduchá práce bez stresu. Ale musíte si dobře vybrat co tam budete dělat. Některá práce (třeba “pick”) je neskutečná pakárna a honička a zvládne to málokdo. V podstatě asi všechno se tam dá tak nějak zvládat až na ten “pick” 😀 Takže good luck, ať neskončíte na picku.

Zanechte odpověď